| suntanonim a întrebat:

La ce perioada de timp e normal sa faci laba?

10 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Ba da ce intrebari puneti laughing. Faci atunci cand simti nevoia, nu exista o perioada de timp. Daca iti vine sa faci de 5 ori pe zi, fa'o de 5 ori...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Din 5 in 5 minute

| KristalPop a răspuns:

Mereu! O_o

| Iunona a răspuns:

Cam imediat dupa ce stai 4-5 h ore iubita te incinge si te lasa asa sa rabzi... glumeam. Cand simti nevoia. Numai sa nu cazi in extrema de a face asta de 5 x pe zi.

| GoBackInFuture a răspuns:

La fiecare 2 minute.

| moartetiganilor a răspuns:

Sa dai, nu sa faci.straight face

| MegaProXtreMm a răspuns:

Fa-o la cat vrei, cand vrei si unde vreirolling on the floor

| geluzah a răspuns:

Ai primit niste raspunsuri destul de naive, hai sa-ti dau eu un raspuns mai concret. Cand te masturbezi, elimini sperma, mai exact testosteron(hormon), facand asta de 3-4 ori pe zi, vei vedea ca incepi sa ajungi cat o creanga, la fel si cu sexul, practic elimini proteine si vitamine din corpul tau la fiecare masturbare sau partida de sex. Pana la 26 de ani secretia de testosteron functioneaza la maxim, mai bine o faci de maxim 2 ori pe saptamana, asa cum spune si doctorul. Daca esti gras, fa-o si de 10 ori pe zi si atunci vezi ce repede o sa slabesti. happy

| Gstefan a răspuns (pentru geluzah):

Nu vorbi de naivitate, atat timp cat tu vorbesti din basme.

| iordachee a răspuns:

De 40 de ori pe zi labagiule