| krystynaaa a întrebat:

Este normal sa-mi mai curga sange dupa cateva ore de la primul contact sexual?

3 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Din nas nu!

| YHONUtm a răspuns:

Nu e cazul sa te alarmezi probabil la cum te-ai dezvirginat e posibil sa aiba loc sangerarea si dupa 20 de ore ca si cum te-ai taia daca te tai usor observi ca nu da sangele dar dupa 2-3 ore iese afara

| CarlaRoberta a răspuns:

Sigur ca nu. Ar trebui sa te duci neaparat la medicul ginecolog sa'i faci o vizita. Ca si eu am avut o prietena care era in aceeasi situatie ca si tine, iar ei i'a sp ca are prbl foarte mari cu ovarele. Deci numai sta...du'te la ginecolog!winking