| fe2012 a întrebat:

Este normal ca a doua zi dupa primul act sexual sa-ti curga sange?:-s dau funda. mss

Răspuns Câştigător
| MaduP a răspuns:

Da,este normal, deoarece ruperea himenului implica si curgerea sangelui.

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E normal, inseamna ca nu mai esti virgina

| whoocares a răspuns:

straight face cum sa fie ma normal ce aveti? laughing doamne. curge sange atunci pe moment nu asteapta 100 de ani straight face.

| Chocolateangeeeel a răspuns:

Da este foarte normal scumpy.Stai linistita:* Sper din toata inima ca aceasta decizie a fost cea mai buna, nu uita de prezervativ deoarece nu merita sa stai stresata pentru cateva minute de placere care pot fi si cu prezervativ:* Sa va iubiti mult si sa aud numai de bine!

| andreea_3169 a răspuns:

Da,iubita! e normal!

| bLoNnNda a răspuns:

Dap.depinde de organism.happy Si mie mi-a curs in prima saptamana dupa primul contact sexual.la doua zile cate o picatura.:*:* sper ca te-am ajutat:*

| iuli_2345 a răspuns:

E normal si nu trebuie sa te sperii. lucru asta se intampla din cauza ca ai fost virgina si ca ti s-a rupt himeru. in 2 zile o sa ti se opreasca sangerarea

| MissHeroineRawr a răspuns:

Foartee chiar happy