| unomprintreoameni a întrebat:

Este normal sa te excite gandul ca iubitul tau,, si-o trage" cu alta? Este normal ca imaginatia sa o ia intr-atat razna, incat sa vorbesti cu iubitul cand faci dragoste despre cum a fost experienta cu alta (chiar ea si imaginara)?

Răspuns Câştigător
| christabell a răspuns:

"In dragoste si in razboi totul e permis" si nu se pune problema normalitatii sau dimpotriva a anormalitatii. Daca tu asa te simti bine si pe el nu-l deranjeaza, nu vad nimic anormal in asta, pentru.ca tot ce se intampla intre 2 persoane cand fac dragoste nu e nimic rusinos sau deplasat.

16 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Nu prea este normal ceea ce gandesti tu, daca ai un iubit, cum ne spui tu ca este iubitul tau, nu este normal sa mearga sa te insele cu alta, ar trebui sa-ti fie fidel. Dar daca tu esti de acord cu asa ceva este problema ta.

mlm
| mlm a răspuns:

Nu prea este normal ceea ce gandesti tu,daca ai un iubit,cum ne spui tu ca este iubitul tau,nu este normal sa mearga sa te insele cu alta,ar trebui sa-ti fie fidel.Dar daca tu esti de acord cu asa ceva este problema ta.

| Encore a răspuns:

Nu prea am inteles intrebarea dar, nu mi-se pare normal sa vorbeste despre cum "si-a tras-o" cu alta cand face dragoste cu tine straight face

| Encore a răspuns:

Nu prea am inteles intrebarea dar , nu mi-se pare normal sa vorbeste despre cum "si-a tras-o" cu alta cand face dragoste cu tine straight face

| Lorenyk a răspuns:

Altele mor de gelozie la gandul asta, iar pe tine te excita? Nu e prea normal... auzi, dar tu il iubesti? chiar il iubesti? eu nu cred... orice femeie ar fi geloasa sa ii povesteasca cum a fost cu alta femeie...

| alexdop21 a răspuns:

Vrei sa fii iubita mea? ultima mea iubita nici nu voia sa auda numele lor, de aia am stat 4 zile big grin

| alexdop21 a răspuns:

Vrei sa fii iubita mea ? ultima mea iubita nici nu voia sa auda numele lor , deaia am stat 4 zile big grin

| unomprintreoameni explică:

Sa ma explic: e vorba de niste fantezii sexuale... care maresc intensitatea placerii (cel putin la mine asa s-a intamplat!)... Ne-au apucat odata pandaliile si ne-am apucat de povestit... (De ex.: iti place de cutare? daca da... ai vrea sa te... cu ea?) Si... uite asa... discutia a degenerat si am vb cate si mai cate... Ceea ce a sporit intensitatea placerii. Practic despre asta e vorba...

| shade a răspuns:

Nu prea ar fi normal, asta daca te deranjeaza; daca nu te deranjeaza ar fi norma(cred). si sa vorbesi cu el cand faci asta cher nu ar fi normal, incearca sa gasesti o solutie! mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i prea normal...Altele au cosmaruri pe chestia asta si pe tine te excita?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum am inteles ce vroiai sa spui. Totusi cred ca fanteziile sexuale ale cuplului nu se posteaza pe internet. Tot ce se petrece intre 4 pereti si va place este normal, deci nu vad de ce intrebi aici. Nu credeti ca si intrebarile voastre ii fac pe cei mici 11-13 ani sa intrebe te miri ce si sa ii starneasca? TPU nu este o scoala de sex si fantezii sexuale ci de ajutor, chiar si in acest domeniu..., dar ajutor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, pentru ca in subconstientul tau daca te gandesti la asta ai facut-o sau o vei face cu siguranta si u cu un barbat chiar daca esti cu iubitul tau, de exemplu si eu i mi doresc asa ceva, si poate ne intalnim, anonimul. un nr de tel sau mess?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta nu arata decat ca ai foarte multa incredere in tine. In cuplu se fac conventii care nu tin de cele acceptate in societate, si iti creezi astfel o lume doar a voastra in care va permiteti tot ce vreti. Sa iti propui satisfacerea partenerului/partenerei prin orice mijloace cred ca e un lucru normal, iar "orice mijloace" poate sa includa si alta persoana. Ar fi bine ca aceste sentimente sa fie reciproce pentru ca altfel ar putea aparea frustrari la un moment dat. Desi pare ciudat, o astfel de relatie poate dura cel mai mult, pentru ca intr-o astfel de relatie poti avea tot ce vrei. Sexul coboara pe locul doi fiind considerat doar o relaxare, ceva ce faci atunci cand vrei si fara prejudecati, iar iubirea vine pe primul loc fara sa mai aibe un adversar. Si pana la urma ganditi-va cum e atunci cand te plimbi cu iubita si sa iti zica 'nu vrei sa o f*ti pe blonda aia buna?' si sa o abordati amandoi cu acelasi scop.

| aniuta a răspuns:

Pai tu nu atrace atentia lui si vei vedea cu el singur....va dori ca sa ii atragi antentia

| aniuta a răspuns:

Eu sunt de acord ca daca iubitul tau te iubeste nu ar trebuie sa te inseele cu alta... daca te inseala inseamna ca el nu iti fidel tie si tu il vei ierta si el va continu sa se culce cu altele

| nileandsur a răspuns:

Te excita lucrul asta pe bune? si te excita de pilda daca.gandull ca te-ar insela? pe mine ma innebuneste asta...acum cca un an m-a inselat si intr-o seara sub influenta anumitor chestii.m-a excitat la culme.nu...treaza nu e chiar asa.e bolnav? unomprintreoameni lasa-mi msg cu id ul tau te rog. chiar as vrea sa vb cu cineva despre asta sa impart
pareri.ms mult.