| alexandra0611 a întrebat:

De ce iubitul meu se excita foarte tere atunci cand gem? Chiar daca nu facem dragoste si ma excita mai gem iar pe el asta il excita foarte tare... Spune ca gem atat de frumos ca fac incet si dragut nu ca altele sa urlu ( deoarece mie mi se pare pe al sa gemi) este normal sa se excite asa tare doar dintr-un sunet? De ce?

10 răspunsuri:
| MaDeclarFan a răspuns:

Toti ne simtim bine cand stim ca ne satisfacem partenerul, nu? happy

| Crixy a răspuns:

Gem de prune sau de capsuni? Conteaza foarte mult ce fel de gem, ca sa iti putem da un raspuns corect.

| mihai69 a răspuns:

E firesc și normal. E din pricină că simte că îți produce plăcere, lucru care astfel devine „reciproc".

| Emilian65 a răspuns:

Asta este reactia lui atunci cand te vede pe tine ca esti la momentul maxim al fericirii.

| LoveSleep a răspuns:

Ești bună rău.

| SkyPilot a răspuns:

Fiecare are placerile lui si nu le putem explica. Poate ca el se simte mai barbat stiind ca iti produce placere. Mie imi plac sa imi aduc fata la orgasm happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pe tine te excita atingirile lui, pe el il excita gemetele tale. fiecare baiat e asa

| ?ogl? a răspuns:

Să ne dai și nouă vreo două borcane de gem

| Crixy a răspuns (pentru ?ogl?):

Jur ca nu am citit raspunsul tau cand l-am scris pe al meu. Oricum gemul meu preferat e de prune, ca tuica.

| gtr2rr3 a răspuns:

E normal, o sa isi revina, cand incepe sa se excite prea tare dai trage-i o palma si ii trece!