| anonim_4396 a întrebat:

Este normal sa te intilnesti cu un baiat dar diferenta de virsta e 8 ani? e mult? pai nu am idee mie imi place de baiatul cu care ma intilnesc acum fiindca simt ca tine mult la mine si ma stimeaza, nu ma grabeste la fapte...

Răspuns Câştigător
| VD_1321 a răspuns:

NUstiu cum voi ginditi fetele dar mereu doriti ceva mai mare ceva care sa va faca sa pareti mai adulce, eu de ex nu tias sfatui ca sa te intilnesti cu un baiat cu 8 ani mai mare ca tine pentru ca el peste o perioada te va parasi deoarece lui nu ii va fi mai interesant cu tine.

5 răspunsuri:
| Miha a răspuns:

Daca il iubesti cred ca nu conteaza varsta exista cupluri si cu 12 ani diferanta de varsta si le merge bine.

| Laurici :x a răspuns:

Stii cum se zice : dragostea nu tine cont de varsta. Nu conteaza ca e mai mare cu 8, 9, 10 ani,ci conteaza faptul ca te iubeste si te respecta. Conteaza ca ai langa tine o persoana matura, ce tine la tine, de la care ai de invatat si in care poti gasi sprijin la orice ora din zi. Iubiti-va mult si tineti unul la altul pentru ca dragostea nu se gaseste asa, la orice ora din zi sau oriunde, pe strada sau in copaci laughing. Tot ce conteaza e sa va iubiti si respectati. Mult succes happy

| HahahaAb a răspuns:

Ar trebuii sa fi atenta, dar exista cazuri care chiar sunt cu Happy End! N-are nimic, atat timp cat te respecta!

| ema_9499 a răspuns:

Buna am aceeasi situatie ca tine eu sunt impreuna cu prietenul meu de doi ani si el este mai mare ca mine cu 9 ani si ne merge destul de bine, sa stii ca, daca vei avea un iubit mai mare ca tine e bine pentru ca ai ce invata de la el si te intelege mai mult decat unu de varsta ta care sta cu o fata doar pntru distractii! bafta!

| teenage a răspuns:

Da e normal ce are happy