| Maia1 a întrebat:

La ce virsta e normal sa te intilnesti?

9 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu este o regula sau un stas.Cand inimioara ta simte asta imediat vine si intalnirea.

| DiamondEyes a răspuns:

14-15.

| irina20 a răspuns:

Eu cred ca de la 14 ani in sus.

| τττ a răspuns:

Bună.
Vârsta ideală ar fi după 14 ani.
Pa, pa.

| DjKeeBaB a răspuns:

Nu exista chiar un inceput sau un sfarsit dar de obicei cam pe la 11-12-13 este prima intalnire cu o fata/ un baiat.
Bafta!

| τττ a răspuns (pentru DjKeeBaB):

11-12-13 ani?
Eu la 11-12 ani încă mă jucam cu păpușile!

| Giulia97Anna a răspuns (pentru τττ):

Ai dreptate, si eu faceam la fel happy

| DjKeeBaB a răspuns (pentru τττ):

Asta e, eu ti-am spus cam la varstele acestea se intalnesc toti tinerii, poate tu esti o fire mai retrasa, pote tu te vei intalni prima oara la 18 ani sau poate 35.

| τττ a răspuns (pentru DjKeeBaB):

Am 15 ani și ce coincidență, azi am avut primul sărut.
Dar la 11 ani e totuși mică, nu crezi? Eu la 11 ani aveam primele schimbări în corp*cred că ști la ce mă refer*.