| BigLike a întrebat:

Este o fata care imi place foarte mult insa nu ne cunoastem am vorbit doar de cateva ori pe Facebook cu ea insa atat, ce parere aveti cum as putea sa o abordez? Si va rog persoanele care incearca sa isi bata joc sa se abtina rog si ofer seriozitate nu am mai avut o prietenawinking

4 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Nu o ști deloc în realitate?! Încearcă să își mai dai câte un mesaj. Intreab-o diverse chestii. Până la urmă spune-i că ți place de ea, nu de alta, dar poate apare altulwinking

| BigLike explică (pentru Elena9328):

Mda de asta imi e teama

| Elena9328 a răspuns (pentru BigLike):

Pai vezi. Spune i. Daca nu vrea, rămâneți prieteni sau îți vezi de altceva. Crede mă sunt oameni, o să mai întâlnești. Nu te dezamăgi.

| Elena9328 a răspuns (pentru BigLike):

Pai vezi. Așa că spune i, daca nu vrea, rămâneți prieteni. Și ți vezi de altceva. Sunt oameni, o să mai întâlnești. Nu fi dezamăgit