| Ryuuzuka a întrebat:

( Este o intrebare pentru baieti ). Cand tineti la o fata, cum va aratati afectiunea pentru eabatting eyelashes.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai mult o incurajez sa isi gaseasca un gagic pentru ca eu nu-s omul cu care isi face familie.

| Mihay95 a răspuns:

Incercam sa facem gesturi frumoase adica sa-i reamintim cat de mult o iubim, o floare din cand in cand nu prea des ca stricalaughing, facem lucrurile care ii plac ei, petrecem timpul impreuna unde vrea ea, multe sarutari....etc lista continua

| dragos9234 a răspuns:

Ii bag limba in gura si incerc sa o scot prin obrazul ei

Răspuns utilizator avertizat
| PoeTuL05 a răspuns:

O floare,un compliment la discretie sa nu pari disperat,o poezioara eventual, o plimbare romantica, saruturi, atingeri, etc

| Helloimys a răspuns:

Wow..cine e? sa ghicesc cineva care te place muult:S

| Ryuuzuka explică (pentru Helloimys):

Ce te bagi laughing? Nu-i treaba ta waiting laughing.

| Helloimys a răspuns (pentru Ryuuzuka):

Am dreptul tu!laughing tu de cebraspunzi atunci cand pun intrebari referitoare le cb?

| Ryuuzuka explică (pentru Helloimys):

Cb e cb, dar el e altfel big grin.Si ce fata n-am voie sa raspund doar de aia pui intrebarile alealaughing.Si inca ceva curiosii mor repede smug laughing.

| luchyanu a răspuns:

Pai, nu prea stiu, chiar voiam sa pun o astfel de intrebare. laughing
Nu ma prea pricep eu la sentimentalisme.

| capusha a răspuns:

O maslina,, o scobitoare, o atentie, o frectie, o seara in oras etttc!