| altul05 a întrebat:

Este o intrebare un pic penibila.Pentru sexul anal, ce ar trebui sa faci ca sa nu doara? Cine raspunde primul are funda big grin.

Răspuns Câştigător
| alynutza a răspuns:

:)http://www.codrosu.ro/sex-anal-sexul-anal-fara-dureri/ uite aici, funda?

12 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Ar trebui sa nu il faci, de ce vrei sa te legi la cap fara sa te doara? Risti sa faci fisuri anale, hemoroizi, infectii locale datorita incarcaturii microbiene mari din anus.

| Sperman a răspuns:

Sa nu zgarii cu dintii. laughing

| Comoaracasei a răspuns:

Nu fa asa ceva.
Euzic ca e cam scarbos si nesanatos si mai e si partea cu infectiile sa nu mai zicem de latura religioasa...

| RoxannaST a răspuns:

La sexul anal, durerea, mai ales pentru prima data, este inevitabila, insa o poti ameliora cu ajutorul unui lubrifiant bun, de exmeplu pe baza de ulei.

| death a răspuns:

Înainte de a scăpa săpunul, unge-te cu el.

Răspuns utilizator avertizat
| Mariaa20 a răspuns:

Nu ar trebui sa facci nimic.laughing

| FataNoua a răspuns:

Cumpara lubrifiant. ACTION

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu prea ai ce face o faci daca iti doresti cu mult...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mmm

| lilx3spre10 a răspuns:

Pai... nu prea ai ce face ca sa nu te doara. dezvirgineazate prima data si dupa dai la pat cat vrea puta tawinking

| lilx3spre10 a răspuns:

Pai nu prea ai ce face.