| anutza1991 a întrebat:

E posibil daca faci sex anal si el a ejaculat in interior sa curga sperma si sa ajunga la vagin si sa ramai insarcinata? multumesc

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Teoretic e posibil, dar practic cred ca riscul este extrem de mic. Nu am auzit de vreo femeie care sa fi ramas insarcinata asa.

Abh
| Abh a răspuns:

Vaginul nu comunica din punct de vedere anatomic cu rectul. Asa ca, sperma nu are cum sa ajunga din rect in vagin. Ce ma ingrijoreaza pe mine e ca aud de la tot mai multe fete ca fac sex anal. E periculos si pentru riscul de infectii si pentru modificarile organice pe care le da in timp, la nivelul anusului. Acesta e un sfincter care daca e largit constant, ajunge sa nu se mai inchida complet si rezulta incontinenta de materii fecale. Adica, spus mai popular, ajungi sa te scapi pe tine.ANUTZA, nu-i permite prietenului tau sa-ti distruga sanatatea!

| Arthur a răspuns:

E la fel de posibil ca si cum am spune ca Dunarea se varsa in Atlantic.hee hee

| Casiana a răspuns:

BitterSweet cel mai tare raspunslaughing)

| sorin a răspuns:

Doamneeeeee am auzit multe pe aici pe site dar asta e chiar tarelaughingNu este posibil.

| anutza1991 explică:

Deci nu e posibil nu? ca cineva mi-a spus ca e posibil?