| VreauFete a întrebat:

Ajutor! DAU FUNDA... Daca faci sex cu o fata... si o faci anal, o sa curga sange? Ptr ca nu are nici-un himen acolo. SI o sa miroasa urat? Eu stiu ca nu o sa curga sange pentru ca nu are nimic acolo si stiu ca nu o sa miroasa pentru ca o sa faca nu stiu ce chestie care o sai curete anusul. Dar nu stiu daca este corect, Voi ce stiti?

2 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Stii ce este himenul macar? Asteapta sa implinesti macar 12 si apoi intreaba.

| Mihaibun a răspuns:

Nu o sa curga sange dar o sa va doara pe amandoi mai ales pe ea ca nu sunteti invatati cu sexul anal iar cu mirositul sa se spele bine inainte de sex si aia e.