| JustThat a întrebat:

Este posibil ca in timpul masturbarii sa introduci un obiect prea adanc in vagin si apoi sa sangerezi? De ce?

Răspuns Câştigător
| Alcyon a răspuns:

Ti-ai rupt himenul sau te-ai ranit. Vibratorul nu e ca penisul, ce se muleaza dupa vagin. Fiind probabil dintr-un material mai dur, e posibil sa-ti creezi leziuni.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, este posibil!
Sângerarea s-a produs, cel mai probabil, din cauză că ţi-ai rupt himenul sad

Toate cele bune.

| mihai69 a răspuns:

Da. Din diverse motive: deflorare (ruperea himenului) sau chiar mai grav - o rană pe vagin sau col. Uneori, imediat după ciclu, mai poate să curgă puțin sânge menstrual rămas pe-acolo. Atenție maximă la igienă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde, daca este o sabie de samurai sau un stalp de telegraf, motivele sunt evidente. Daca obiectul este mai mic si nu este ascutit, probabil erai virgina inainte de a-l introduce. Daca nu erai virgina, tocmai ti-a venit ciclul.

| CCAdrian a răspuns:

Ti-ai spart giuvacu laughing sau sa fim seriosi ai putea avea unele rani ( ai putea avea unele rani doar daca sangerarea continua mult timp )