| Elenavutcarau a întrebat:

Este posibil la fete dupa ce faci sex sa ramii "crăcănată"? merci mult.

12 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

E posibil sa ramai proasta!

| Allexis a răspuns:

Depinde cat de priceput e baiatul. Varianta 1 - daca esti virgina si te patrunde ca idiotul, fara sa te excite inainte, o sa mergi cracanata de durere cateva zile. Varianta 2 - daca nu esti virgina si dai peste unul cu adevarat priceput si bine dotat, o sa mergi cracanata, dar maxim o zi - doua. In varianta 1 - e bine sa ii dai papucii. In varianta 2 -pastreaza-l bine pe baiat, ca rar gasesti asa ceva. happy Oricum, nu vei ramane "cracanata" pe viata.

| Julia89 a răspuns:

Nu sa stii ca sunt doar aberatii, de ex ce ar fi daca toate femeile ar ramane cracanate, nu le-am observa.stai linistita, se intampla alte modificari ale corpului si ale gandiri dar in niciun caz sa ramai cracanata.

| СЛивка a răspuns:

Nuu,asta e doar o aluzie...
nu e adevarat, stai linisita!

| SEAL a răspuns:

Poti ramane gravida

| Adrian1997 a răspuns:

Incearca sexul anal sa vezi cum mergi dupa daca te rupe vreunul!

| PikaRawrr a răspuns:

Sigur ca se poate. Ramai acolada toata viata rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

daca esti virgina si vei fi deflorata de un incepator care intra ca boul in tine este posibil ca doua trei zile sa te doara si sa mergi putin descentrat, dar nu mai mult

| MikiPiki a răspuns:

Daca esti contorsionista se poate

| Artemesia a răspuns:

Prostii!
Prostii sunt intrebarile astea! OMG!surprise

| bogdaninedit a răspuns:

Sunt curios si eu ce raspunsuri primesti...mare e gradina Domnului!

| Elenavutcarau explică:

Sa ma protejez clarr. nu-i numaidecit sa ramin gravida daca nu ma protejez