| cereprezintitu a întrebat:

este posibil ca o fata sa mearga cracanata (ceva gen ca si cum s-ar fi ftt) din cauza unei febre musculare?

Răspuns Câştigător
| Atim a răspuns:

Dacă febra musculara este una foarte dureroasa la mușchii coapselor (pe interior, partea de picior cu care poți atinge celălalt picior) atunci da, poate afecta mersul unei persoane (indiferent ca e femeie sau bărbat). De la relatii intime nu rămâne nimeni crăcănat totuși atata timp cât stai in poziții normale

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu este o regula ca fetele sa mearga cracanate pentru ca s-au „ftt". Pot avea si hemoroizi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine ți a zis ca fetele care fac sex merg crăcănate?

| Kerre a răspuns:

Daca are febra musculara in special in zona picioareloc, da poate afecta mersul unei persoane.