| DomnulPoliticos a întrebat:

Este posibil sa găsești relație pe TPU? Cel mai corect și perfect răspuns primește fundiță happy

8 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Posibil.da
Probabi..nu prea

| dullcat a răspuns:

Pe TPU poti gasi pe cineva, dar abia in viata reala stabiliti daca e reciproc si va potriviti intr-o relatie.Valabil pentru toate siteurile.

| Marius22222222222 a răspuns:

Eu pe TPU dintr-un mesaj am ajuns sa locuiesc cu persoana respectiva deci clar se poate

| sammie a răspuns:

Ok, sper ca nu vrei si tu sa ajungi ca RAY. Asa ca mai bine cauta gagici in real.

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Nu ma mai mira nimic

| Andrei07501 a răspuns:

Mai bine o faci fizic(poate pe TPU sau alte site-uri poti avea asteptari de la ea si nu sunt ele primite).Ar putea fi posibil sa gasesti o relatie pe TPU dar trebuie sa va dati informații reciproc si sa nu fie public(nu stiu daca merge mesaje private).Cel mai ok ar fi sa va cunoasteți fizic

| Andrei07501 a răspuns (pentru Andrei07501):

Nu are sens pun alt mesaj(asta nu stiu cum sa il sterg

| Andrei07501 a răspuns:

Da,TPU este un site popular în România unde oamenii pot pune întrebări și primi răspunsuri de la comunitatea online. Deși principalul lucru al TPU nu este să găsești relații, mulți oameni își fac prieteni și chiar își găsesc parteneri acolo. Este important să fii deschis și să ai așteptări realiste atunci când cauți o relație pe TPU.