| anonim_4396 a întrebat:

Este posibil sa iubesti mai multe persoane deodata? Eu iubesc 2 baieti si pe fiecare in mod diferit, dar sunt sigura ca sunt indragostita de amandoi.Ati fost vreodata intr-o asemenea situatie? Si daca da, cum ati procedat? sau cum ar trebui procedat?

Răspuns Câştigător
| enverhoxha a răspuns:

Iubeşte-i liniştită pe amândoi, dar ţine-i separaţi.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BomBonika_9617 a răspuns:

Pfff...straight face eu tin la unu mai mare cu 4 ani ca mine.sunt indragostita de el si simt ca il iubesc dar el nu stie asta si nici nu vreau sa aflesad
asa,
mai tin la un baiat mai mare cu 2 ani ca si mine si simt ca de ala ma indragostesc straight face nici lui nu pot sa-i spun ca ma indragostesc de el, cred ca nu ar mai vb cu mine, avem o relatie de prietenie aparte si nu as vrea sa o stric.
bun,
mai sunt indragostita de unu cu vreo 2 ani jumate mai mare ca minelaughing dar nici lui nu am curaj sa-i spun
dintre astia 3 las alege pe cel cu 4 ani mai mare ca si mine.dar nah mi frica de reactia lui si mai bine continuam sa fim amici mai ales ca el este si foarte popularsad si il plac o multime de fetesad si nu cred ca dintre toate acestea m-ar alege pe mine, in comparatie cu ele sunt =0. asa ca ma multumesc cu prietenia lui sad
nu stiu ce sa fac. daca vrei sa ne sfatuim una pe alta lasa-mi id tau pe privat te rog:* tzauwave

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca doresti o relatie cu un baiat, ar trebui sa te gandesti sa alegi.Dar daca-i iubesti si nu vrei nimic de la ei, atunci pastreaza relatia de prietenie.