| anonim_4396 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata ca prietenii sa se poarte urat si sa va injure deodata si sa va ignore? Cum a-ti procedat?

6 răspunsuri:
| acinorev a răspuns:

Da, i s-a intamplat prietenei mele. Pleaca de langa ei. Daca te porti ca ei, ajungi mai prost decat ei!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Cum sa procedez?
Am procedat la fel, i-am ignorat pur si simplu.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da mi-s-a intamplat. Cum am procedat? I-am scos din lista de prieteni.

| MisFit20 a răspuns:

M-am lasat de prietenia lor, ceea ce te sfatuiesc cu multa caldura.

| RaduHD a răspuns:

Depinde de relatia de pretenie. Daca sunte-ti prieteni buni atunci va injurati reciproc si nimeni nu se supara, daca ala e mai ofticat asta e.

| Vince a răspuns:

Pur si simplu le intorci spatele si ii tratezi cu indiferenta, multa indiferenta.Astfel vei vedea ca ii va durea foarte tare si se vor baga singuri in seama,winking