| Livia94 a întrebat:

E posibil sa iubesti 2 persoane i \n acelasi timp(ma refer sa iubesti 2 baieti )?

Răspuns Câştigător
| Copil.rouz.:x a răspuns:

Nu...happy

Se poate DOAR ca pe o persoana s-o placi, si pe una s-o iubesti.happy
Este o diferenta mare intre a iubi sau a place pe cineva.kiss

Sper ca te-am ajutatlove struck

6 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Eu zic ca nu e posibil, eventual sa-i placi, dar nu poti sa iubesti 2 persoane in acelasi timp, pe unul il iubesti si pe altul doar il placiwinking

| alexa007 a răspuns:

Da, dar trebuie sa te gandesti mai bine care persoana este mai potrivita, cu care te intelegi mai bine, cu care te distrerzi mai bine si care este mai atenta cu tine

nu este bine sa stai cu doi baieti in acelasi timp... daca afla o sa se simta aiurea si ei si u, iar apoi vei ramane fara nici unul

| anonimaa a răspuns:

Nu stiu daca se poate sa iubesti exact la fel 2 baieti. in cazul meu eu iubeam unul si il doream pe celalalthappy

| Amrita a răspuns:

Eu cred ca e posibil. Nu in acelasi fel, bineinteles pentru ca pentru fiecare persoana simtim altfel dar tot iubire este. Oricum unul trebuie sa primeze in sufletul tau.

| Shinen a răspuns:

Poate este posibil sa iubesti un baiat si sa placi putin alt baiat. Nu stiu daca la asta te-ai referit dar si eu am patit asa. Iubeam un baiat dar placeam altul(sper ca m-ai inteles).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA eu cred ca e posibil de ce sa nu fie posibil poti sa ii iubesti pe amandoi sau poti sa ii placi pe amandoi sau sa il iubesti doar pe unu sau pe unu sa il iubesti mai multtongue