| eusebiu27 a întrebat:

Este posibili ca după doua menstruații venite sa fie șansa sa rămâi însărcinată din trecut?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Chiar si in cazul unei singure sangerari menstruale, desfasurate in conditii similare/identice cu cele avute anterior atat ca numar de zile de menstruatie, ca si flux de scurgere a menstruatiei, culoare, textura, miros, etc, se poate afirma fara nicio retinere sau frica de a gresi, ca este cu totul IMPOSIBIL sa existe chiar si o sarcina... cu totul ipotetica. Sanatate!

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la medicul ginecolog el trrebuie sa o consulte nu noi.

| RoCkKiD a răspuns:

Daca e gravida o sa il numiti isus.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu. Si daca are legatura cu celelalte intrebari eu zic sa stai linistit. De unde paranoia asta cu sarcina? thinking

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Wr3nch a răspuns:

E posibil sa ai menstruatie peste sarcina in unele cazuri. Teste de sarcina calitative si se rezolva enigma,

| Teo29 a răspuns:

Nu exista, dar daca o faceti neprotejat pe viitor, va expuneti la risc de sarcina

| Catalin77945 a răspuns:

Ma da tu ai ceva cu sarcina asta...dar nu, nu are cum sa vina dupa 2 sarcini, efectiv nu vine sarcina si dupa ciclu, e aproape imposibil, dar daca cumva sa zicem ca s-ar intampla asta, ei bine... mini Iisus scrie pe copil