| eu_9517 a întrebat:

Este rau sa te distrezi si sa experimentezi cu o persoana de acelasi sex cu tine fara sa fie implicate sentimentalisme sau prostii de genu acesta?

7 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Depinde ce intelegi prin a te distra si experimenta.Si.esti fata sau baiat? Daca esti fata.na ok fata cu fata mai merge dar sa fie cineva pe care o cunosti bine in care sa ai incredere si sa aveti grija cum,, v-a jucati,, Daca esti baiat.baiat cu baiat e cam aiurea si sincer nu prea ai ce descoperi nou.Nu e rau sa iti doreste asa ceva, dar eu nu prea in de acord din moment ce nu ai inclinatie spre a fi lesbi respectiv gay.

| yanny`s a răspuns:

De ce sa fie rau?smugsmug

cu mine nu vrei sa experimentezi?
laughing)

| crysty08 a răspuns:

Depinde de ce orientari sexuale aia de preferat incerca sa nu afle alti.Bafta sper ca ti-am fost de folos.

| mocatofa a răspuns:

Nu este rau deloc " e chiar frumos sa experimentezi cu o fata numai daca esti si tu fata " intre fete mi se parea cea mai frumoasa chestie. am o prietena care e bysexuala si imi povesteste mai tot timpul experiente din astea. pentru fete e super marfa se fi "by" daca as fi fata sigur as avea experiente de genul.
chestia e sa nu afle nimeni.
eu personal iubesc lesbienele sau tipele bysexuale " dar nu am aceleasi sentimente si pentru homosexuali" eahh ce scarbos.

| blonduu a răspuns:

Rau depinde din ce punct de vedere. Daca tu te simti ok cu asta, nu e rau. Dar sfatul meu e sa ramana secret ^_^

| alina_7697 a răspuns:

Chiar deloc. Aici pare la un moment dat rasismul. Probabil ca la unele persoane li se pare ciudat sau de prost gust. Dar este ok, este alegerea ta si nimic mai mult, si nu ar trebui sa ii priveasca pe restul ce faci tu in viata ta intima sau cu cine intri in pat. Este strict problema ta!

| oscar_5862 a răspuns:

Da este greu.