| anonim_4396 a întrebat:

Cum scap de o persoana enervanta, pe moment? Nu ceva care sa lase traumeeee laughing (fara sentimentalisme, batai de joc, si altele) Fundaaaaaa happy

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
indiferenta loveste si doare mai rau ca o palma...asa ca nu iti ramane decat sa tratezi situatia cu multa indiferenta.
O frumoasa zi sa aihappy

8 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Spune-i direct sa te lase in pace.
Evit-o, nu o baga in seama. Sau enerveaz-o tu pe ea, sa scape ea de tine happy.

| Tailynne a răspuns:

Buna!
Evita persoana respectiva sau fi cat mai indiferenta, pana la urma va ceda.

| oOSaritaOo a răspuns:

Ii spui ca ai treaba in alta parte.

| CosminC86 a răspuns:

Ola! Iti recomand niste fraze din clip-ul asta: http://www.youtube.com/watch?v=c4x0qoNJ_tY
=))

| Adry05 a răspuns (pentru CosminC86):

Pai nu prea are ce sa zica, caci totul e cenzurat. Sau te refereai la partea cu "va rog eu frumos"?laughing

| ILoveTacos a răspuns:

Pe moment? Fugi.

| SmartLie a răspuns:

O eviti, nu o mai bagi in seama.

| OoAlexaOo a răspuns:

Explica-i ca vrei ca ea sau el sa te lase in pace, pentru un timp. Asa e cel mai logic, nu?