| anonim_4396 a întrebat:

Este rușinos să tragi o bășină de față cu partenerul?

Iubitul meu nu are nicio problema (trage de rupe)

Eu însă mă simt stânjenită, mă duc la baie sau afară.

Voi cum procedați?
Știu ca sună ciudat dar mna.
Avem 4 ani de relație

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pana la urma e ceva natural...E normal sa se intample si daca si el o face, si tu poti, dar iti inteleg stanjeneala.

| AdelinaC a răspuns:

Cum procedez? Fac cum imi vine, nu ne ferim niciunul

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu sunt bărbat.
Trag când n-am încotro.
Gazul acela nu ai cum să îl ții în tine.
Chiar și papa de la Roma,
Bese, bese și iar bese...

| Crackman a răspuns:

Nu prea, sa se duca afara

| DanyDav a răspuns:

El este ultima persoana fata de care ar trebui sa te simti stanjenita cand vine vorba e chestii de genul, daca te iubeste te iubeste cu totul asa cum esti si cu basinute. Eu sunt baiat dar ma simt aiurea daca vad ca iubita se simte stanjenita, asta e sunta acolo cu ea pentru ea o ling si in fund cand vrea si daca vrea.

| DanyDav a răspuns:

Hai mai, daca si fata de el ar trebui sa fii stanjenita, iubita totdeauna trage aere nu basini!

Răspuns utilizator avertizat
| f2ff2fl12f a răspuns:

Fiind parteneri, nu vad de ce ți-ar fi rușine. Mai ales ca aveți 4 ani împreună. Nu este un gest tocmai ok, dar nu sunteți la început, sunteți de 4 ani.

| Maria54 a răspuns:

Mai bine nu ai face asta văd ca ești destul de nebunatica in sensul bun dar ar trebui sa fii mai intimă cu chestiile astea, imaginează-ți cât de sexy ești sau amuzanta depinde, și ce dacă aveți atâția ani poți sa ai și 20 trebuie sa rămâi mai pudica asculta ce îți spun ești o doamna pana la urma. Femeia e oglinda și fata bărbatului dacă el e un porc ești și tu o purcica? Nu bineînțeles se mai întâmpla dar trebuie sa fii atenta?