| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema.Intr-o seara am facut sex cu iubitul meu (ce frumoos a fost laughing, dar in urmatoarele zile el le-a zis prietenilor lor toate chestiile intime si cum a fost si acum ma simt foarte stanjenita de prietenii lui si imi e frica sa mai ies afara. Ce sa fac? Incerc sa nu ma intalnesc nimic cu iubitul meu de frica.Chiar nu stiu ce sa fac. AJUTOR!

Răspuns Câştigător
| briosicabriosel a răspuns:

Da, Un nesimtit. Nu ai ce zice. Nu trebuie sa te ascunzi de ei. daca incep sa faca misto. tranteste'le chiestii in gen TI-E CIUDA? nu te lasa "batjocorita" de orce... " papa-lapte"

7 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Pe viitor ai grija cu cine faci sex! Evita laudarosii! Ca sa-l linistesti spune-i ca.nu-i bun de nimic in pat!

| Emazio a răspuns:

Cand un baiat face sex cu o fata se lauda prietenilor, dar dc sa rada de tine? macar tu ai facut sex dar ei nuwinking

| lov3u a răspuns:

Mersi tuturor pentru sfaturi~!

| sanfrancisco a răspuns (pentru lov3u):

Npc(totusi in legatura cu secta lasa-mi un msg)

| LamentedSoul a răspuns:

Ai 12 ani. Alta treaba mai buna nu ai de facut decat sex? Pune mana si invata ca si asa Romania e plina de agramati si inculti care nu vor decat placere.
As zice ca meriti ce ti-a facut "baiatul" ala, dar ma gandesc mai inainte ca ai niste parinti si ii ai degeaba. Totul porneste de la parinti... daca nu sunt in stare sa creasca un copil, sa nu-l mai faca.
Da, cer prea mult, stiu si probabil rasa umana ar fi pe cale de disparitie daca doar oamenii in stare sa-i creasca, ar face copii.
Eu zic sa te mai "domolesti", poate ramai si gravida... Nu ca ar fi ceva neobisnuit ca la 13 ani sa ai copil happy Bafta!

| sanfrancisco a răspuns:

Ar trebui sa te culci si cu prietenii lui sa se simta si el stanjenit, sa il inveti minte sa nu mai faca asa cu viitoarea iubita.fa o fapta buna si viitorul iubit poate nu o sa mai povesteasca.ai putea chiar sa faci o secta cu prietenele tale si sa faceti asa mai multor baieti ca majoritatea povestesc si asa ii veti invata pe toti sa tacahappy

| Zozoleparfumath a răspuns:

Eu nu cred ca tine la tine odata ce face astastraight facedaca iubesti cu adevarat pe cineva e imposibil sa razi de acea persoana cu prieteniistraight faceparerea mea...eu nu as accepta, pentru ca ei sunt baietiwinking si de aceasta discutie nu ramane numai intre eitonguevori fi curiosi de ce le-a povestit prietenul tau si vor vrea si ei sa te aibastraight face iar in acel moment vei fi considerata "curva".imi cers skz pentru acest cuvant:-& insa...