| blairelovesmusic a întrebat:

Este sexul important intr-o casnicie? Vreau sa stiu la ce sa ma astept.

Răspuns Câştigător
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Cadeti de comun de acord daca are importanta sau nu, pentru voi.

7 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Iti place? Ii place?

| Ana2920 a răspuns:

Dacă ție și lui îți și îi plac copii, atunci da, pentru că sexul aduce copii (desigur, dacă îl faci neprotejat, fără prezervativ)

| CassiusAlexander a răspuns:

Adică? Normal că are o importanță.

| wildthing a răspuns:

Batranii au o vorba: "casa o tii cu poola! daca nu-i dai, femeia cauta in alta parte"winking

| mastadont a răspuns:

Da, e unul dintre cele mai importante lucruri. După părerea mea, sexul e motorul care ține relația funcțională, e singurul în care doi oameni se pot cunoaște pe deplin unul pe altul, și, de asemenea, când nu mai este sex e un semn că relația nu merge cum ar trebui.

| Crackman a răspuns:

Este importanta și aia

Răspuns utilizator avertizat