| clauphotograph a întrebat:

Din ce faceti voi sexul mai mult?

Din placere sau din sentimente?

Astept raspunsuri serioase!

Stiu ca se fac din amandoua lucruri...dar vreau sa stiu voi din care o faceti mai mult placerea sau sentimentul.

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sentimentul cum spui tu e mai important ca placerea

| Azµre a răspuns:

Din plăcere se numește sex.
Din sentimente se numește dragoste.
Ambele le faci la fel de mult, atunci când ai găsit persoana potrivită.

| raluk27 a răspuns:

Cred ca o "face-m" din placere. Din placerea de a-l iubi pe celalalt. E o reletie parte-intreg. Cand il iubesti pe celalalt, simti si placere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexul e pur si simplu placere. Daca implici sentimentele o dam in dragoste. Deci raspunsul meu...placere.

| Ycu a răspuns:

Sex = placere
Dragoste = sentiment.

| supradozadenebunie5 a răspuns:

Nu pot sa aleg pentru ca daca eu am sentimente pentru persoana respectiva obligat o fac si din placere, exista si cazuti care nu au sentimente si o fac doar din placere dar din punctul meu de vedere femeiile acelea se gasesc pe bulevard facand cu mana si imbracate sumar

| XyYx a răspuns:

Din iubire pentru persoana respectiva, pentru ca asta e un mod de a-ti trai dragostea alaturi de cel iubit

| SyndicateX a răspuns:

Sex faci din placere, dragoste faci cand se imbina sentimentele cu placerea si e mult mai placut cel putin pentru mine, e mult mai placut sa faci cu persoana pe care o iubesti.

| Z6 a răspuns:

Sexul, il faci cu oricine din pura placere.
Dragostea, implica sentimente, clar.

| cristyscl a răspuns:

Placere happy

| alexandra932323 a răspuns:

Fac pentru ca POT!

| ChocolattexD a răspuns:

Sincer eu nu as putea face sex/dragoste cu cineva pentru care nu simt nimic..La mine sentimentele sunt pe primul loc la acest subiect. :*..Ai grija de tine!