| anonim_4396 a întrebat:

Ce reprezinta sexul pentru casnicie?

11 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Pai pentru inceput ar fi radacina, caci practic asa incepe o relatsie.De aici si noaptea nuntsi in care uneori la unele femei se intampla pentru prima data. Dar mai tarziu in viata, nu o sa mai insemne atat de mult, daca relatsia ramane stabila cand vei fi bantran nu o sa mai poti face nimi.Atunci sexun o sa fie egal cu 0.

Abh
| Abh a răspuns:

Cireasa de pe tort. Nu inseamna ca daca esti casatorit nu mai iubesti si nu mai ai nevoie de afectiune.

| Elena1234456 a răspuns:

Sarea si piperul thinking

| NickiMinaj a răspuns:

Chestia aia pe care n-ai mai facut-o cu sotul/sotia de nici nu mai stii cand laughing)
Sau desigur, dovada iubirii transcedentale dintre voi doi.

| clauss a răspuns:

Liantul

| Crisstina a răspuns:

Pasiune, comunicare, dragoste. happy

| BoBoLiNo92 a răspuns:

Sexul si Copilul sunt stalpii casniciei...

| mario a răspuns:

Foarte mult,, as putea spune, ca pe primul loc.sti foarte bine daca nu este intelegere la pat, nu e nimic,,, iar daca sunt si altfel de cazuri.stau din obisnuintza sau ma rog.winking

| snowflake a răspuns:

Sexul este foarte important intr-o casnicie happy
sau mai bine zis, relatie stabila-nu neaparat casnicie

| Fllly a răspuns:

Ceva ce tine casnicia in picioare.

| Andrwtza94 a răspuns:

Eu zic ca reprezinta unul dintre cele mai importante lucruri...