| Noname1465 a întrebat:

Este un baiat cu care ma sarut de cate ori suntem singuri si avem ocazia ...problema este ca de fiecare data dupa ce ne sarutam relatia dintre noi este mai rece... mi-a marturisit ca ma iubeste dar ma gandesc ca daca mar iubi ar zice ca vrea sa fim impreuna. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa-l intrebi ce inseamna saruturile acelea dintre voi pentru el. Iar de acolo porneste totul.
Probabil relatia dintre voi este mai rece deoarece de obicei momentul de dupa sarut e mai stanjenitor. Pana acum si la mine era. big grin Bafta.

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Probabil e nesigur. Nu vrea sa hotarasca sa fiti impreuna pentru ca stie ca se poate razgandi de pe o zi pe alta. E mai bine fara implicatii. Se gandeste ca poate o relatie oficiala va aduce cu sine si multe neajunsuri.

| alonet a răspuns:

Ca e mai usor sa traiesti fara sa iti asumi responsabilitati, si sa ti-l citez pe apostolul Pavel, ori ce lucru isi pierde valoare o data cu intrebuintarea lui! nu uita asta si nu te mai lasa dusa de val...

| username_8290 a răspuns:

ORi se joaca cu tine ori e prea timid sa iti sugrereze el sa fiti impreuna. Sincer cred ca e a 2`a varianta.am avut o perioada cand eram si eu foooarte emoriva... si la fel as fi facut. dar am trecut peste. in fine. Deci sugereaza`i tu. intreaba`l daca si-ar dorii ceva mai mult.

| IRI_5028 a răspuns:

Eu stiu ca dupa ce un barbat si o femeie fac sex, barbatu` gaseste femeia mai putin atractiva.Probabil asta-i rraspunsul. :/