| ale23 a întrebat:

Este un baiat in scoala dragut care vrea sa fie cu mine...de curand s-a despartit de una dintre prietenele mele.Nu stiu ce sa fac daca voi fi cu el imi este frica ca prietena mea va comenta si isi va bate joc. Nu stiu ce sa fac sa ma combin cu el? Help!

8 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Vorbeste cu ea despre asta si vezi ce spune. Pe de-o parte tu nu ar trebui sa faci asta pentru ca ii esti prietena, dar pe de alta nici ea nu ar trebui sa refuze asta din aceeasi cauza. Vorbeste cu ea si spune-i despre baiatul respectiv si vezi ce zice.

| Virkno a răspuns:

Combinate cu el si incearca sai explici mai intai prietenei tale ca lui ii place de tine si nu are ce sa faca asa ca combinate cu el.

| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Ei la naiba da ce prietenele tale iti dicteaza viata? ia`l in barcalove struck il placi? fa`o:*

Răspuns utilizator avertizat
| alecsStar a răspuns:

Eu cred ca daca ii zici ei prima oara, ca vrea sa fie cu tine si ca iti place de el, ea nu o sa zica ca nu accepta deoarece vrea sa ai multa incredere in ea. Parerea mea.

| The0nly a răspuns:

Ii spuibig grinaca tu ai fost o cu**a ce sa iti fac lasa-l daca vrea sa fie cu mine! Si parerea mea este ca nu iti este prietena din moment ce comenteaza, comenteazai si tu daca comenteaza!

| umbro a răspuns:

Daca e prietena cu tine va intelege! mai intai sa te pui cu el ii explici prietenei tale sa nu se supere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi din anatomie avem un defect, actualele au boala pe fostele si fostele au boala pe actualele, unu din cazurile astea se pune in practica. Risti sa iti pierzi prietena pentru unu care o sa stai si 4 zile?