| Ella_5066 a întrebat:

Hey.happy de curand am cunoscut un baiat de 21 de ani care e dragut ...atunci era cu o fata dar dupa 4 zile dupa ce am facut cunostinta cu el s-a despartit de ea si ma contacteaza pe mine (15). nu stiu ce sa cred oare ma place sau vrea doar sa se joace cu mine? mie imi e simpatic...happy vrea pareri mersi muult fundita happy:*

3 răspunsuri:
| AriannaAri a răspuns:

Pai ca sa iti dai seama daca te place sau doar vrea sa se joaca cu tine ar fi bine sa incepeti sa discutati mai mult, sa va cunoasteti mai bine iar apoi poate iti vei da seama singura ce intentii are.
Bafta.

| dydda a răspuns:

Cel mai bine stai locului cu tipi cu 6 ani mai mari mai ales ca esti monora si el crede ca te poate fraieri usor.Gaseste-ti unul cu varsta mai apropiata

| Danapiandi a răspuns:

Eu zic sa nu pici in plasa din prima, totusi e o diferenta de 6 ani si are mai multa experienta de viata ca tine. Poate dupa cum ai spus si tu vrea doar sa se joace cu tine sau poate nu... nimeni nu poate sti. Pana nu va cunoasteti mai bine nu prea poti sti ce vrea. Mai discutati, iesiti in parc lamuriti-va ce vrea fiecare de la celalalt si apoi veti sti ce decizie sa luati. Succes!