| Balonashee a întrebat:

Este un baiat la mine in clasa care il plac, sunt topita dupa el. si el ma place dar nu ma intreaba daca vreau sa fiu cu el... Ce pot sa faclaughing? fundita

Răspuns Câştigător
| BetterThanDrugs a răspuns:

Buna:*
Sii eu am trecutt prin asa ceva.inca treclaughing
Cel mai bine ar fi sa ii dai semnee ca il placi
S te apropii de el.etc
De obicei...baietii sunt km imaturi.mai ales daca el este mic.adk cls a 5 a 6.
Mai bine astepti un timpp.pana te va intrba el.
Iar daca nu o face... ia-ti inima in dintsi si intrebal tuutongue

Baftaa; x:*

8 răspunsuri:
| Alex0194 a răspuns:

Da-i de inteles ca e reciproc sentimentul si poate va face acest pas, daca nu poti sa-i zici tu...

| Ayna a răspuns:

Daca esti sigura ca el te place, fii indrazneata!
Fa tu primul pas! Si nu anume sa ii propui sa fiti impreuna, dar la prima ocazie pur si simplu il saruti(cind sunteti doar voi 2)
Dar asta numai cu conditia ca te place!
Lui poate sa ii placa gestul"nebunatic" si poate ca si indrazneala lui va fi mai mare!
Succese

| Tetitza a răspuns:

Fa tuprimul pas daca il placi asa mult cel mai bun sfat al meu sau... fal sa inteleaga asta :X

| Kitty77 a răspuns:

In primul rand daca te place :X dc sa nu-l intrebi? Adica nu pierzi nimic! Daca nu faci tu primul pas atunci cine? O sa astepti atata pana o sa aiba el alta prietena? NU PIERZI nimic DACA INTREBI, DIN CONTRA DACA NU INTREBI PIERZI!
fundita?

| Balonashee explică:

Pai sunt sigura ca ma place ca mi-a spus si el stie ca il plac. la fel i-am spus dar tot timida sunt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invital la tine* si ai sa vezi daca te place

| xGypsyQueen a răspuns:

Pai daca te place si nu te intreaba inseamna ca e timid thinking Te sfatuiesc sa'l intrebi tu tongue Fetele fac primul` pas in ultimul timp laughing Nu'ti fie frica nu se intampla nimic. si eu am facut odata primul` pas day dreaming Si chiar ma mir.la cat de timida sunt rolling on the floor) Dar dragostea te pune sa faci lucruri pe care nu credeai ca o sa le faci vreodata.` :d

Bafta! love struck

| maria96 a răspuns:

Of...nu e asa de greu, incearca sa vorbesti cu elwinking