| anonim_4396 a întrebat:

E un baiat foarte tare la mine in scoala intamplator este cu mine in clasa!laughing Toate fetele din clasa sunt topite dupa el! Dar eu sunt singura care nu sare pe el si care nu ii okupa si ultima farama de timp! Lui i se pare ciudat ca eu nu "sar"pe el siiii se tot baga in seama cu mine si ma intreaba ce imi place mie si ce tip de baieti imi plac! Nu vreau sa fiu cu el pentru ca mi se cam pare un fraier! Ce sa fac? Cum sa reactionez?

Răspuns Câştigător
| Miinniiee a răspuns:

Bravo,deci BRAVO!
Te felicit caesti singura care nu este indragostita de el.

Refuza-l.
Ii zici ca nu il placi.
Daca se tine dupa tine,fetele o sa fie geloase pe tine, asa ca incearca sa il faci sa fie cat mai mult cu ochii dupa tine, sa vezi cum o sa reactioneze fetele smug.