| Sabyynna a întrebat:

Este un baiat la noi in scoala. Noi am fost in tabara asta vara si atunci un coleg tot facea misto de mine, numai el nu radea. Nu prea ii sta in fire, deoarece nu il stiu tocmai un baiat la locul lui, e destul de mistocar si el.
In urma cu cateva saptamani(2 sau 3) o colega m-a rugat sa-l intreb daca vrea sa fie cu ea si el a zis ca nu. Urmatoarea zi, cand am iesit de la ore prietenul cel mai bun al acelui baiat a trecut pe langa mine si s-a uitat la mine si a strigat la baiatul despre care vorbesc "X vezi ca fata asta se uita frumos la tine si te iubeste". Si eu nici nu il vazusem, deci cu siguranta nu ma uitam la el.
Ieri eu ieseam de la ore si ei el cu prietenul lui veneau de afara si l-am vazut pe X facandu-i un semn si cand au ajuns in dreptul meu prietenul lui X mi-a tipat in urche si eu m-am intors si am strigat la el "vezi ce prost esti?" si atunci X i-a zis prietenului lui "ba de ce te iei de biata fata? ce ti-a facut ea tie? ia las-o in pace!"

De ce credeti sa se poarta asa?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Lilia2621 a răspuns:

Pai poate te place, si face aceste lucruri intr-un fel ca te apara ca sa-i observi gestul, si comportamentul fata de el. Poate cine stie, vrea sa fii cu el si nu stie cum sa ti.o zica, si de aceea se comporta asa. Succes

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Chestia ca te place o aflii dupa ce vorbesti cu el poate vrea sa te apere considerandu-te o amica si cine stie poate ajungi cu el daca mentii o conversatie mai intensa.

| AdelaElena20 a răspuns:

Pai e clar ca te place! si tie daca iti place de el nu ii da semne, lasa-l sa fie el primul. :*

| aKylie a răspuns:

Te placeeeeeeeeeee smug