| anonim_4396 a întrebat:

Este vorba despre dragoste nu despre sex. Daca eu ma uitam la ea in ochi si ea la mine si dintr-o data se intorcea si se uita in jos apoi se uita din nou, ce inseamna?

12 răspunsuri:
| ViVi99 a răspuns:

Posibil sa fie timida. Poti sa vorbesti cu ea, poate asa aflii mai multe decat daca va privitiwinking

| smile4u a răspuns:

Cred ca te place, fetele asa fac de obicei cand le place un baiat, prin aceasta timiditate incearca sal cucereasca, ca tu sa o privesti din nou, daca si tu o placi poti incerca

| BloodyBlade a răspuns:

Ca te iubeste sincer!happy

| grapeFruit09 a răspuns:

-Ii este incomod
-Are ceva cu tine\ii placi
-Ii este rusine
-Te-a mintit

| MonkeyBoss a răspuns:

Mai, Petrica, nu ai obosit tot spunandu-ne ca daca nu-i dragoste, e sex, si invers? laughing)

| Petrica98 a răspuns (pentru MonkeyBoss):

Pai mie nu imi sta capul la sex... ca la tine

| MonkeyBoss a răspuns (pentru Petrica98):

Pe cuvantul tau?!? laughing

| NoRestForTheWicked a răspuns:

Poate i-a intrat ceva in ochi! big grin
Glumeam tongue
Te place, e evident, spune-i ce ai pe suflet si fii barbat!

| dyana18 a răspuns:

Incearca sa-ti spuna ca simte ceva pentru tine din priviritonguee timida.nu te lasaa!big grinbig grin

| St_Gaby_1983 a răspuns:

Vorba multa saracia omului fetelor nu le place sa le intrebi ele vor fapte SARUTO

| Airam97 a răspuns (pentru St_Gaby_1983):

Probabil este rusinoasablushing

| CRETU9 a răspuns:

Ca e indragostita de tine numai ca atunci sa rusinatwinking deci mai incearca la ea