| SmileyAwesome a întrebat:

Este vreo problema daca ejaculezi de la o varsta frageda?

Răspuns Câştigător
| johnbucuresti a răspuns:

Da nu te mai masturba atata pentru ca atunci cand o sa ai o femeie adevarata o sa ejaculezi in maxim 13 secunde. si o sa iti para rau ca te-ai masturbat atat de mult cand erai mic. si nu exista tratament sau vindecare la asta, asa ca toate femeile tale or sa fie frecate de altii pentru ca tu nu o sa poti pentru ca te-ai jucat prea mult cu surubul cand erai mic!

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cît de fragedă vîrstă ai? Ai 3 ani? Sau 15? Zi ne si nouă.

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca sperma se produce doar din momentul in care organele tale de reproducere se maturizeaza si acest lucru se realizeaza la terminarea pubertatii sau inceperea adolescentei, rezulta ca ejacularea nu este posibila la o "varsta frageda". De obicei prima ejaculare de sperma veritabila se produce in jurul varstei de 13-14 ani.

| SmileyAwesome explică (pentru corbulalbrosu):

Pai despre varsta de 13 ani vorbeam

| corbulalbrosu a răspuns (pentru SmileyAwesome):

Nu ai specificat varsta si nefiind un clarvazator puteam doar intui, insa in nici un caz la 13 ani nu mai esti de varsta frageda" fiindca o "varsta frageda" se refera la copilasii de 2-3 ani.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este nici o problema. Fiecare ejaculeaza cand se simte pregatit.

| DrJohnDoe a răspuns:

Rişti impotenţa.