| maverick123 a întrebat:

La ce varsta ejaculezi prima oara?

3 răspunsuri:
| UngUrU777 a răspuns:

Sperma, pe la vreo 13-14 ani cand intra baieti la pubertate!

| Deliric95115 a răspuns:

La 12 ani.

| Nilvana a răspuns:

In ziua in care implinresti 12-13 ani te duici in baie si iei o manusa de plastic, o umpli cu ciment si apa apoi dupa ce se face pasta iti bagi penisul in erectie in el apoi astepti sa se intareasca. Dupa aia umpli cada cu apa fiarta si iti pui penisul in ea. In timp ce il ti acolo iti bagi un castravete imens in cur si freci salbatic, apoi il infigi in cur in intregime apoi astepti 15 minute in timp ce iti freci penisul. Dupa ce iti scoti penisul din apa soti castravetele si dai o gaura in manusa care ai pus-o pe scula. Intr-un final torni spirt in gaura si iti ti resporatia, o sa ai parte de o ejaculare de un litru si de un orgasm de star porno in calduri!