| Anonimă_5278 a întrebat:

Este vreo problema daca fata in timpul actului sexual se uda prea tare? happy

Răspuns Câştigător
| unnimeni a răspuns:

Nu, e perfect normal.
Depinde de la persoana la persoana.

10 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nu, doar ca aluneca penisul mai usor, si e mai mica frecarea, deci si placerea! Ar fi bine sa va mai opriti, te mai stergi si apoi continuati! - dar asta stabiliti si incercati de comun acord!

| Floreenofficial a răspuns:

Da! Poate fi!
Poti ramane insarcinata asa ca ai grija! sad
Succes!

| Rebecca a răspuns:

Nu!
Cu cat esti mai umeda, cu atat durerea este mai mica.

| J0hn a răspuns:

E perfect!winking ai grija b-)

| danco a răspuns:

Nice! aluneca mai bine, se excita amandoi mai bine, iar "pasa" scoate niste sunete cam jenante pentru fata. hihi

| adryano_7970 a răspuns:

laughing) ce prb sa fie nu e nici o prb numai sa nu vina viituralaughing)

| andrey051089 a răspuns:

Bai lesin laughingrolling on the floor
deci te uzi prea tare, am inteles. nu e nici o problema. e bine. te simti bine.

| Ktaloasa a răspuns:

Daca te protejezi, nu... daca nu te protejezi si partenerul a ejaculat, esti predispusa la o sarcina nedorita. asa ca fugi la farmacie si cere un test de sarcinawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoric. S-a spart o garnitura la sistemul de ungere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e scarboslaughing