| Rule a întrebat:

Este vreun risc daca in timpul preludiului tu esti in lenjerie, si ea la rindul ei fara nimik.si baiatul in lenjerie(dar umeda de la lichidul preseminal) se freaca de vaginul ei.Este ceva-vreun risc, ori nu-i nimic strasnic in asa caz?(fata e virgina)

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e problema.

| Prezidentul a răspuns:

Daca nu ati facut sex... NU.

| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Atata timp cat nu exista contact sexual, nu exista risc!

| SkyPilot a răspuns:

Contrar parerii anterioare, poate ramane daca lichidul preejaculator ajunge la intrarea in vaginul fetei. Spermatozoizii inoata strasnic (ca sa folosesc expresia ta) cand simt "obiectivul"!

| MadalinaBoca a răspuns:

Nu e niciun pericol atata timp cat nu a avut loc o penetrare. Stai linistit, nu se intampla nimic! Cu bine