| intrebari7647 a întrebat:

Salut,am si eu o intrebare la care as vrea sa mi se raspunda cu seriozitate. O sa fie o intrebare mai directă pentru a nu avea loc de interpretări. Daca ma frec cu penisul meu de vaginul prietenei mele,amândoi fiind in lenjerie si ejaculez exista un risc de a rămâne? După ce ejaculez continui frecatul, pe lenjerie fiind o pată de sperma sau lichid preseminal.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Cel putin in timpul celor 4-5 zile ale PERIOADEI FERTILE a ciclului menstrual al prietenei tale NU este nici indicat si nici recomandat sa practicati acesta forma de joc sexual fiindca chiar daca probabilitatea de a se putea forma o sarcina este extrem de mica, de >1%, aceasta exista si ca atare trebuie avuta in vedere. big grin

2 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
E nu va inteleg pe cei care puneti intrebari asa penibile...
Voi nu aveti ce face sau chiar vorbiti serios?
In loc sa fiti constienti dinainte, dupa ce faceti ce faceti veniti si intrebati de riscuri.
Cum a zis cineva mai sus, sunt sanse de 1% sa ramana.
Deci poti dormi linistit!

| AnoAnonima0 a răspuns:

Nu are cum sa ramana daca nu îi introduci penisul in vagin.Deci poti face asta linistit ca nu se va intampla nimic.