| kitzulea a întrebat:

Este ziua prietenului meu, i-am cumparat o camasa, e destul de frumoasa, stil sport cit si bate spre clasic.Insa vine si anul noudar ce cadou NU AM IDEE, insa nici nu prea am bani pentru eva deosebit...sad

Răspuns Câştigător
| Cirus a răspuns:

O perna in forma de inimioara, in care sa imprimi o poza cu tine, ceva mic si simbolic, o rama metalica sau din lemn / plastic, pentru poza, un medalion, o bratara, sau de ce nu ceva creat de tine. facut cu suflet. va fi mai frumos decat orice ai putea cumpara happyasa ii demonstrezi ca il iubesti cu adevarat, dedicandu'ti timpul pentru el happy succes

4 răspunsuri:
| ladyMillion a răspuns:

Un portret cu tine si cu elbatting eyelashesiti pot da mai multe detalii daca vreibatting eyelashes

| floricika_1940 a răspuns:

Cred ca o felicitare si un te iubesc din inima i-ar fi de ajuns.

| EnvyU a răspuns:

Prietena amicului meu i-a facut cadou un glob din ala cu zapada in el doar ca era poza ei pe o parte si poza lui pe cealalta parte, nu stiu cum a facut, dar mi s-a parut foarte misto, daca este genul de tip mai sensibil asa putin ca sa ii placa lucrurile marunte dar frumoase.

| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a răspuns:

Ceva de plus: un ursulet, o inima cu Love, etc