| Visatoarea a întrebat:

In curand va fi ziua prietenului meu.va implini frumoasa varsta de 21 de ani! Vreo idee-ce cadou sa-i daruiesc?! sad

Help! sunt in pana de idei!

mersi :***

5 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Http://www.lovecadouri.ro/

uite aici;;)

si ii poti cumpara un tort mare:X pe care sa scrie ''TE IUBESC"

| unione a răspuns:

Cred ca ii cunosti gusturile pe plan vestimentar. Chiar daca e banal. e practic, ia o camasa frumoasa, casual

| Petronela a răspuns:

Poti sa-i cumperi ceva ce isi doreste, ceva ce nu are... poti sa-i cumperi ceva dragut pentru indragostiti ca sa-si aminteasca mereu de tine ca de exemplu o inimioara personalizata cu numele tau sau al lui, sau ambele nume, cu poza ta e cel mai bine...:d

| Maria_1984 a răspuns:

La 21 de ani ar trebui sa-i iei ceva care sa-i fie de folos! Sa nu ma crezi vreo insensibila, am compasiune pentru tot ce exista, dar s-au cam dus vremurile adolescentei, capului in nori, copilariilor, gumei de mesecat la metru care era un cadou absoult perfect in liceu, sau inghetata Nirvana la galetusahee hee!
I-ai ceva de care are nevoie si fa in asa fel incat sa-l poarte in fiecare zi cu sau la el! Un lantisor din argint sau aur, o camasa, o palarie sau altceva! A, am uitat, daca-i place sa citeasca sa stii ca si cartile sunt un cadou minunat, asta daca esti o persoana mai romantica si vrei totusi sa nu fie ceva material, cat spiritual!

| oana_8373 a răspuns:

Simpla ta prezenta este un cadou:X dar daca vrei sa ii daruiesti ceva material, iai un ceas sau ceva simbolic, pentru ca de fiecare data cand il priveste sa-si aminteasca de tine si de faptul ca il iubesti multwinking