| emyy_5514 a întrebat:

Buna TPU.am si eu o intrebare.As vrea ca de ziua prietenului meu sa fac ceva deosebit pentru el...nu ma refer la cadou pentru ca deja i-am cumparat unul. Tin sa precizez ca s-ar putea sa dorm cu el in acea seara. Ceva tandru sa se simta bine si sa ii demonstrez inca o data ca il iubesc...nu am idee ce sa fac. Astept raspunsuri. pup

4 răspunsuri:
| monique a răspuns:

Ce zici de un dans oriental in costum de araboaica? Baietii sunt fascinati de asa ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| ChocaholicBi a răspuns:

Ca si razvan big grin