| NuExist a întrebat:

Esti dependent/a de?

29 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Lacrimi de fete ipocrite.

| Barbiiie95 a răspuns:

Muzica.

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

De muzicaaaa Colaaaa si Motoareee

| MajorAsshole a răspuns:

Sex. Mult sex. In fiecare zi. De 3 ori pe zi. Dupa fiecare masa. De dimineata dupa masa din bucatarie. La amiazi dupa masa din sufragerie, iar seara dupa masa din dormitor. E adevarat, noaptea imi place mai mult sa fac sex in pat. big grin

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Fotbal si muzica

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

1)Muzica
2)Dans
3)Tigari happy
4)Placa de par & fixativ
5)pirce-uri
6)facebook
7)telefonul mobil
8)Bmx si muzica dubstep
9)sunt dependenta de iubire
10) sunt dependenta de viata happy

| euI a răspuns:

De muzica,dans,telefon tigari rimel, de laptop, net...etc

| BoBBy a răspuns:

Sunt dependent de tine!

| BoBBy a răspuns:

Seminte cola si caterinca

| Rares2594 a răspuns:

Sunt dependent de PC cateodata, dar mai rar, in rest nu am dependentebig grin:*

| Unbearable a răspuns:

Dependenta de DESEN. Nu exista zi in care sa nu pun mana pe creion si foaie. (daca-i nevoie, si guma, desi nu prea o folosesc)
Pot spune ca-i un hobby, ador sa schitez... pur si simplu e magnifica senzatia, imi place la nebunie, pot spune ca-s o obsedata, am inceput sa fiu perfectionista, orice lucrare de-a mea este ceva special, cred eu... si nu, nu sunt modesta deloc, chiar asa este, mi-am dat silinta mereu si mi-o voi da in continuare. Mentorul meu, mi-a spus ca imi ies aproape TOATE din prima, dar nu. Eu imi doresc sa iasa TOT aproape perfect. Vreau sa ajung la o anume satisfactie. Cand simti si vezi, ca totul a iesit cum trebuie, mai ca ti-ar sari din foaie personajul respectiv pe care l-ai pictat/ schitat, ai o bucurie mare. Sa stii ca eu eram complexata, am reusit sa scap de asta cu ajutorul artei. Acum, in prezent, am mai multa incredere in mine si puterile mele, si poate-s mai optimista un pic. Ii datorez multe profesorului meu, adica tot mie, m-am descurcat singura, doar cu modele din viata si imaginatia am descoperit metode de schitat/ hasurat/ combinat culori si altele, chiar interesante, pe care un PROFESIONIST le punea in practica. Mi-am dat seama ca cel care le punea in practica era un prof., cu ajutorul netului, am vazut bloguri, site-uri si fel de fel. Eu m-am ajutat sa ajung in performanta din prezent, am o varsta nu prea inaintata, chiar sunt o copila.Pare rau ca n-am poze cu creatiile mele, dar sper sa fac rost. straight face Tu esti dependenta de?!

Răspuns utilizator avertizat
| alexutza1183 a răspuns:

Tigari si telefon happy

| MoonLight a răspuns:

De el

| aida123 a răspuns:

Telefonhappy

| Tomy98 a răspuns:

Is dependent de:
1.Desen;
2.Daciilaughing
3.Am uitatrolling on the floor

| anika33 a răspuns:

De dragoste! clar

| Pilotu a răspuns:

Bancuri si role happy

| Roxxyane a răspuns:

1) Afectiune
2) Saruturi si multe imbratisari
3)Dulciuri
4)Zambete
5)Mancarea sanatoasa
6) Amuzament
7) Responsabilitate
8) de...ei
9) Intalniri reusite
10) Mare, plaja...soare

| HoldMyHand a răspuns:

Sunt dependent de iubire.Prin iubire pot face orice.Pot sa radiez de bucurie, dar pot sa fiu si suparat. Iubirea e mai presus de orice.Din iubire de tragem.

| NuExist explică:

PuzZle,eu sunt dependenta de iubitul meu!

| AAD a răspuns:

Dependenda de Codul Penal si cel Procesual :-s.

| Absinthe a răspuns:

Cola. Nu degeaba am si un id in genul.

| danutz3000 a răspuns:

Se poate zice ca is dependent de bike si de pcbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dependent de telefonul mobil, masina si de atentie

| MegadetH666 a răspuns:

Dependet de : Metallica, Megadeth, brunete, masinile americane ani 60''-70'', motoare, Vlad Tepes, sa scap tare de prostie ( cocalari, manelisti ). \m/

| AmalyaWwe_2461 a răspuns:

Facebook si Cola. = )

| Magda23Miry a răspuns:

Eu pot spune că sunt dependentă de MUZICĂ. Nu pot trăi într-o lume unde nu există muzică. Prin ea mă: relaxez, calmez, distrez; Uneori când sunt supărată/tristă ascult o melodie şi mă simt bine(nu bucuroasă, dar totuşi bine).
Îmi place foarte mult să dansez, aşa ca fară muzică nu e nici dans.