| NatureSelf a întrebat:

Esti la o intalnire romantica, cina etc. Te ajuta cu ceva Muzica romantica, influenteaza cu ceva asta?

8 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Da.adica depinde unde va avea loc aceasta cina. Daca este acasa.as prefera ceva clasic, acustic prima data. apoi altele mai vesele sa nu intervina monotonia happy

| ConnstanntiN a răspuns:

Ajuta la o mai buna dispunere, altfel curge actiunea, ba chiar un dans ar fi foarte incitant, merita incercat, ai sa lasi o buna impresie, daca nu te alegi cu nimic in respectiva seara/zi (ceea ce e greu de crezut) cu siguranta daca nu pari un disperat o sa vina de la sine in urmatoarele zile, ce zici, am dreptate?

| oanard174 a răspuns:

Eu zic ca da, aduce o strangere de mana, o soapta, un dans o imbratisare, un sarut, eu zic ca influenteaza mult.

| dia200 a răspuns:

Da daca muzicae data incet asa doar ca atmosfera,,, e mai placut

| angel09 a răspuns:

Te ajuta sa te relaxezi si sa iti amintesti momentele respective tot timpul.cand asculti acele melodii iti vei aminti cu siguranta de acea cina romantica:*

| Scarecrow a răspuns:

Pai.ce intrebi tu acolo!?! Daca muzica romantica ajuta la o intalnire romantica!?!

| alma123 a răspuns:

Muzica contribuie de obicei destul de mult la crearea atmosferei, asa ca e bine sa nu lipseasca. Din punctul meu de vedere muzica la o intalnire nu trebuie sa fie neaparat romantica (siropoasa) ci trebuie sa fie muzica buna, la un volum rezonabil astfel incat sa va puteti auzi si sa transmita un mesaj pozitiv...