| anonim_4396 a întrebat:

Esti virgina daca faci felatie fortat unui baiat desi nu ai avut contat sexual? Ob-urile dezvirgineaza?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Tu stii ce este aia felatie? Nu are nici o legatura cu virginitatea.Prin felatie nu ai contact sexual.Decat daca vreti amandoi.Nu dezvirgineaza ob-urile.

7 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

Nu dezvirgineaza ob-urilewinking

| MrSoapte a răspuns:

OB-urile de dimensiuni mici, nu dezvirgineaza! Daca esti "virgina" si faci felatie "fortat", nu esti dezvirginata...ci esti proasta!

| AdrianaAdriyanna a răspuns (pentru MrSoapte):

Draguta stii ce e aia fortare si ce e o proasta?! nu cred ca stii

Răspuns utilizator avertizat
| Alison95 a răspuns:

Esti virgina, dar stima ta de sine nu e.
Ob`urile mici nu dezvirgineaza.

un like te rog?
http://www.facebook.com/drag.your.curser.over.here?ref=hl

| derpiiiiiiiina a răspuns:

Ob poate dezvirgina depinde de himen. Felatie? big grin e tot sex nu? Himenul e intact dar ''moral'' nu mai esti virgina nu?

| Rotaru63 a răspuns:

Ba da tu.dezvirginea-za daca le inghiti