| cristina_6683 a întrebat:

Eu am doua ore de biologie pe saptamana. pentru a-mi putea incheia media am nevoie de 2 note sau de 3? ( scuze de categorie dar e o urgenta!)

9 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

De 3 note ai nevoie la doua ore pe saptamanahappy

| Ana a răspuns:

Normal este 3 note, dar si eu am engleza de 2 ori pe saptamana si ne-a incheiat media doar cu doua note.

| JustMeBăi a răspuns:

Pai ai nevoie de 3 note, dar profu'/profa poate sa iti puna cate vrea, iar daca ai media sub 9 sau 9, 5 te va mai asculta ca sa ti'o ridici. Bafta!happy

| catalina_8997 a răspuns:

2 note

| Flory_9244 a răspuns:

Se aduna nr orelor intr-o saptamana si se mai adauga unu. deci daca ai 2 ore + 1 = 3 note

| dalila a răspuns:

Minim 2. dar daca profesorul vrea poate sa te mai asculte sau sa iti dea un referat de facut.bafta

| Schoompika a răspuns:

Ai nevoie de 3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru fiecare obiect ani nevoie de 1 nota + atatea note de cate ai acel obiect pe saptamana. adica la biologie daca ai 2 ore pe saptamana vei avea nevoie de 3 note pentu a iti fi media incheiata.

| lariistyles69 a răspuns:

Heyhappy trebuie sa ai 4-5 note deoarece orele pe saptamana se aduna cu 2 si rezulta cate note trebuie sa ai pe semestru deci 2+2=4... dar daca vrei sa-ti maresti media poti avea si 5-6 eu am avut 7 note anul trecut