| Marintpu2000 a întrebat:

Salut TPU, am auzit că anul asta mediile se pot încheia doar cu două note, eu am 7 ore de informatică pe săptămână deci chiar daca am nevoie de 10 note se pot încheia și cu 2?

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Asta cu două note a fost anul trecut în contextul grevei profesorilor.
Anul acesta vei avea 10 note.

| Hyperion7 a răspuns:

Daca ai 7 ore pe săptămână de info, o sa ai 10 note.
Daca profesorii vor să țina cont de recomandările Ministerului Educației, o sa ai nevoie de minim 3 note, din care minim una trebuie sa fie dintr-o evaluare scrisă.
https://alba24.ro/......96150.html