| JayZei a întrebat:

Eu am o iubita de ceva timp... dar iNka nu avem curaj sa... ne tinem de mana sau sa ne sarutam dar pe mess am curaj sa ne facem complimente dar ideea e ca eu sunt baiat si trebuie' sa fac primul` pas acela ar fi sa o tin de mana?:Olaughing Parintilor nu le voi spune decat cand o sa avem curaj sa ne spunem: Iubit si iubitawinking

Răspuns Câştigător
| sylviu_8964 a răspuns:

Daca pe mess ai curaj sa i zici orici atunci i zici pe mess ''uite eu as vrea sa fie o legatura mai apropiata intre noi adica as vrea sa trecem la urmatorul nivel sa ne tinem de mana si sa ne sarutam '' tu trebuie sa i propui iei lucru asta si in functie de raspunsul iei tu actionezi. Mult succes

2 răspunsuri:
| Patriciia a răspuns:

Poi normal k uh trebuie sa faci primul pas, doar nu o sa-l faca ea... spre deosebire de baieti fetele sunt mult mai timide deci daca vrei sa fii cu ea adica a va spuneti iubit si iubitalaughing...trebuie sa abordezi situatia ca atare sa arati ca esti baiat nu sa o lasi pe ea sa faca treaba in locul tau, sper ca te-am ajutat, fundita?:*

| RozyOxy a răspuns:

De cat timp. zici ca esti cu eaa? eu zic..ca fetelor le place sa fie apreciate, sa fie iubite si admirate.lasa timiditatea sau o vei pierdesad