| anonimaa a întrebat:

Eu ce sa inteleg despre un baiat care ma baga mereu in seama pe mess si la scoala nici nu se uita la mine?
atunci cand suntem doar eu, el si prietenul lui cel mai bun se poarta dragut cu mine chiar ma intreaba :hey nu ma pupi? si din astea
ce sa fac?

11 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

E timid de la o posta!

Nu stie cum sa te abordeze incat sa-ti dai seama ca vrea o relatie!

Insa e tot la fel de posibil ca el sa te vada ca pe o buna amica, asa ca ai grija la investit sentimente.

Cel mai sanatos ar fi sa il intrebi pe amicul lui de ce se comporta asahappy

| Derye a răspuns:

Sex

| *Lyttle.me* a răspuns:

E rusinos. Doar in preajma ta iti da atentie. Cine stie poate tu stai cu prietenele tale si este timid asa. poti si tu sa-ti dai seama de asta. Poarta-te si tu ca el si nu-i da impresia ca esti disperata. Sau daca esti tupeista poti chiar sa-l intrebi pe mess de ce nu te baga in seama la scoala thinking

| alonet a răspuns:

Sa il intelegi ca e timid happy si nu stie cum sa se comporte in viata reala de prea mul stat in spatele calculatorului happy

| innocent_9644 a răspuns:

Ori e timid ori isi bate joc.thinking
ai grija. intreaba. l ce vrea de fapt.
dar intreaba. l face 2 face. nu pe mess, si ai grija sa se uite in ochii tai ca sa fii sigura ca nu minte smug

| mrrry a răspuns:

Poate nu ii place sa se afiseze cu tinestraight face

| darkangel_7824 a răspuns:

Ar trebui sa diskuti pe tema asta cu el, poate se rusineaza de tine?
cine stie, de la baieti acum poti sa te astepti la orice, sau poate te place si nu vrea sa-si arate in publik sentimentele...

| Aviiana a răspuns:

Poate este mai timid.Mai cunosc baieti care sunt asa. Nu-ti face griji.Acorda-i mai mult timp.

| mysterious1 a răspuns:

Ii timid

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa nu te dai prea mult la el, s-ar putea sa creada ca daca el zice ceva, tu sa faci imediat, cam ca un robot.nu iti petrece prea mult sin timp cu el, dar sa nu pari nici prea dezinteresata pentru ca ar crede ca nu il placi si s-ar duce la alta. succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarutal