| YoungJizzy a întrebat:

Eu cu o fata suntem prieteni de vreo 3 ani.Stiam ca ma place dar eu nu o placeam.De cateva zile imi place de ea si suntem impreuna. Dar am o problema: ea nu vrea sa ne tinem de mana sau sa ne sarutam si nu stiu ce sa fac sper ca ma va ajuta cineva.

Răspuns Câştigător
| WooLove a răspuns:

Florine uite si raspunsul la intrebarea ta "Eu cu o fata suntem prieteni de vreo 3 ani.Stiam ca ma place dar eu nu o placeam" ce te face sa crezi ca fata nu si-a dat seama de ceea ce ai facut tu, acum este randul ei sa faca miscarile pe tabla asa ca ori ai rabdare si o sa fie bine ori cedezi si poate o sa iti para rau sau eventual bine. succes si sa fii iubit!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| HardcoreMuffin a răspuns:

Pai ori e inconstienta ori nu vrea sa afle lumea ca sunteti impreuna...Adica ea te place de ceva timp si acum cand sunteti impreuna ea nu te saruta sau chestii de genul...Incearca sa vorbesti cu ea sa vezi ce vrea defapt.Ca asa o sa ajungeti sa fiti impreuna doar 2 saptamani sau mai putin.

| blurixe a răspuns:

E timida. Ai rabdare cu ea, daca nu merge, explica-i ca te deranjeaza acest aspect la ea, si, daca accepta sa se indrepte continuati relatia, daca nu, cauta-ti alta. E decizia ta!

Salut!happy

| sabrinutza11 a răspuns:

Poate ca nu este pregatita pentru ase tine de mana cu tine sau sa te sarute si poate ii este rusine sa va vada prieteni ei.Cine stie ce e in sufletu ei. Daca te-a ajutat raspunsu FUNDA PLIZZkisskiss

| alinutza_9952 a răspuns:

Poate nu vrea sa fiti vazuti impreuna.Si daca nu vrea nici macar sa va tineti de mana poate ca fetei i-au trecut sentimentele pe care le avea fata de tine si nu stie cum sa iti spuna.Ar trebui sa vorbesti deschis cu ea!